Życzenia noworoczne

Nowy Rok pełen ekscytujących możliwości jest tuż za rogiem. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji życzeń noworocznych i sylwestrowych. Mamy nadzieję, że ułatwią one nawiązanie kontaktu ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Dajmy bliskim znać, że są dla nas ważni, przekażmy im dobre wibracje, słowa zachęty, otuchy i pozdrowienia. 

Życzenia noworoczne możecie przesyłać w SMS-ach, na kartkach, we wpisach na Facebooku czy Instagramie, zacytować w rozmowach telefonicznych. Dostosujcie je do swoich potrzeb i spersonalizujcie, aby pasowały jak najbardziej do adresatów, którzy znaczą wiele w waszym życiu. Powitajmy Nowy Rok kultywując piękną tradycję składania sobie nawzajem życzeń i przesyłania krzepiących wiadomości, które pozostaną w pamięci, nawet gdy już opadnie karnawałowy brokat.

Życzenia noworoczne krótkie

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, zdrowie i dobrobyt. Oby każdy z kolejnych 365 dni dawał radość i spełnienie.

Czas zapomnieć o przeszłości i świętować nowy początek. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Mam nadzieję, że wszystkie Twoje plany na nadchodzący rok powiodą się.

Życzenia noworoczne SMS

Ten rok był pełen cudownych przeżyć i wrażeń, oby Nowy Rok był jeszcze lepszy i pozostawił jeszcze wspanialsze wspomnienia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Wznieśmy toast za wczorajsze osiągnięcia i świetlaną przyszłość nadchodzącego jutra.

Nowy Rok to czas robienia wielkich planów i postanowień. Życzę Ci osiągnięcia wyznaczonych celów i spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Z nadejściem Nowego Roku przesyłamy uprzejme pozdrowienia i życzenia zdrowia oraz pomyślności.

Życzę w Nowym Roku

Życzę Ci, aby w Nowym Roku spełniły się najważniejsze pragnienia Twojego serca. Wierzę, że siła Twojego charakteru i wytrwałość sprawią, że osiągniesz sukces we wszystkim co zaplanujesz. Wesołego i tanecznego Sylwestra!

Życzymy w tym roku, abyście uwierzyli w siebie, odkryli i zrealizowali swój potencjał, spożytkowali swoje talenty i spełnili największe marzenia.

Przesyłam Ci noworoczne pozdrowienia,

Niech spełnią się Twojego serca pragnienia.

Życzenia na Nowy Rok

Mamy nadzieje, że ten Nowy Rok będzie taki, na jaki czekacie i pozwoli na realizację planów oraz przysporzy samych radości.

Niech Nowy Rok przyniesie Tobie wszystko co najlepsze, a spełnione marzenia rozświetlają radością kolejne jego dni.

Życzenie noworoczne dla przyjaciół

Drodzy Przyjaciele, życzymy Wam, aby Nowy Rok był wypełniony sukcesami zawodowymi i osobistymi.

Jestem bardzo dumny ze wszystkiego, co osiągnąłeś w tym roku, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czego dokonasz w Nowym Roku. Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich Twoich przedsięwzięć!

Noworoczne życzenia sylwestrowe

Życzę Ci wspaniałej zabawy w Sylwestra, hucznych fajerwerków i okazji do uśmiechu. Przejdź przez cały Nowy Rok tanecznym krokiem od sukcesu do sukcesu.

Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam sylwestrowe życzenia. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie się zacieśniać i w Nowym Roku znajdziemy wiele okazji, żeby cieszyć się mnóstwem niezapomnianych wspólnych chwil.

Huczne fajerwerki i tańce szalone tej sylwestrowej nocy,

są zapowiedzią szczęścia w Nowym Roku o wielkiej mocy.

Najlepszy czas spełniających się marzeń się zaczyna.

Szczęście obsypie Cię jak konfetti i oplącze jak serpentyna.

Trawa noworoczne odliczanie, za chwilę zmienią się cyfry w kalendarzu. Nie ma lepszego anturażu, aby na Nowy Rok, który się zacznie przesłać Ci życzenia. Niech wszystko się tylko na lepsze zmienia. Pamiętaj, że masz zawsze wsparcie moje, przez Nowy Rok przejdziesz przebojem!

Życzenia noworoczne oficjalne

Szanowni Państwo, pragniemy z okazji zbliżającego się Nowego Roku przesłać serdeczne życzenia, aby był on jeszcze lepszy niż poprzedni. Niech obfituje w radość, miłość, zdrowie i obdarza szczęściem.