Życzenia na Dzień Babci 21 stycznia 2022

Babcie robią dla nas tak wiele, ale nigdy nie proszą o nic w zamian. Skorzystaj z okazji, aby w Dniu Babci złożyć jej serdeczne życzenia i podziękować za jej ciepło, życzliwość i troskę, która otaczała najbliższych przez lata. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje serdecznych życzeń dla babć. Na pewno któreś z nich będą idealnie pasowały akurat do Twojej Babci.

życzenia na dzień babci

Kochana Babciu, dziękuję że zawsze jesteś źródłem inspiracji, mądrości i miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci!

 

Kochana Babciu, zawsze wspierasz mnie swoją mądrością i życzliwością. Wiedz, że bardzo to doceniam i w dniu Twojego święta życzę Tobie samych słonecznych dni, mnóstwa okazji do uśmiechu oraz doskonałego zdrowia.

 

Kochana Babciu, zawsze emanujesz radością i spokojem. Cudownie jest przebywać w Twoim towarzystwie. Przytulam Cię mocno całym sercem życząc 100 lat w zdrowiu i szczęściu.

 

Najdroższa Babciu, chociaż mieszkam daleko od Ciebie, to myślami zawsze jestem blisko, a w dniu Twojego święta szczególnie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i całuję. Twój ukochany wnuk/wnuczka.

 

Moja Kochana Babciu, przesyłam Ci najpięknieszy bukiet buziaków, uścisków i pozytywnych myśli.

 

Najlepsza Babciu na świecie!

Jesteś słodka jak szarlotka,

dobra jak anioł,

mądra jak mędrzec.

Mam wielkie szczecie,

że jesteś w moim życiu.

 

Kochana Babciu, przy okazji Twojego święta chcę podziękować Ci za wszystko co dla mnie robisz. Żadne bogactwa świata nie mogą równać się z bogactwem Twego serca. Bardzo Cię kocham!

 

Kochana Babciu - jesteś zawsze w moim sercu.

 

Babciu, dziękuję za niekończące się troskę, którą mnie otaczasz. Życzę Ci mnóstwa okazji do uśmiechu, dobrego zdrowia, głównej wygranej na loterii i 100 lat albo i więcej w poczuciu spełnienia i zadowolenia.

 

Najlepszego Dnia Babci! Jesteś najfajniejszą damą jaką znam.

 

Babciu, mam nadzieję, że hucznie będziesz świętować Twój dzień i zostanie on wypełniony zabawą, śmiechem, rozmowami i pysznymi słodkościami. Wszystkiego najlepszego!

 

 

Dziękuję, że jesteś najlepszą, najbardziej kochającą, najzabawniejszą i najsłodszą Babcią w historii. Przesyłam uściski i buziaki.

 

Wszystkiego najlepszego, Babciu! Bardzo za Tobą tęsknię i nie mogę się doczekać, kiedy znów się zobaczymy i przytulimy.

 

Wszystkiego najlepszego Babciu! Kochamy Cię i bardzo doceniamy!

 

Babciu, dziękuję za miłość i wsparcie, jakie mi okazywałaś przez całe moje życie. Jesteś filarem naszej rodziny. Życzę ci dużo zdrowia, zadowolenia, oraz nieprzebranych sił i energii do zabaw z wnukami.