dla podróżnika

 • Pakowanie na wakacje z dzieckiem - lista

  07/06/2021 - 20:11 by dla
  Solidna walizka na kółkach i podręczna torba to podstawa. Do pierwszej pakujemy większość rzeczy, do drugiej wkładamy te, które mogą być nam potrzebne w każdej chwili, nawet jeszcze przed dotarciem na miejsce, czyli w podróży. Bagaż powinien mieć nalepkę lub przywieszkę z danymi osoby, do której należy - na wypadek, gdyby walizka się zagubiła.
 • 15 odlotowych materacy plażowych

  07/05/2021 - 10:08 by dla
  Czy wakacyjne zabawy nad wodą mogą zyskać jeszcze na atrakcyjności? Oczywiście, że tak! Zapoznaj się z naszą listą najładniejszych, najciekawszych   i najfikuśniejszych materacy plażowych tego lata i wybierz coś wyjątkowego dla siebie. Ich towarzystwo gwarantuje brak nudy i dobrą zabawę. Materace jak z bajki i w soczystych barwach są na wyciągnięcie ręki, a właściwie na kliknięcie.
 • Wakacyjna apteczka dla dziecka

  07/02/2021 - 21:44 by dla
  Wakacyjna apteczka powinna być nieodzownym elementem każdego wakacyjnego bagażu. Mimo niewielkich rozmiarów, oszczędzi nam wielu stresów oraz pozwoli szybko i skutecznie uporać się z lekkimi dolegliwościami, dlatego nie lekceważmy jej znaczenia. W apteczce, którą skompletujemy na wakacje z dzieckiem muszą znaleźć się najpotrzebniejsze rzeczy stanowiące remedium na najpospolitsze urazy i przypadłości. Najlepiej gromadzić wyposażenie apteczki  w praktycznym pojemniku i trzymać zawsze zasięgu ręki. Odpowiednio przygotowani poczujemy się bezpieczniej i racjonalniej podejdziemy do nieprzyjemnych sytuacji, które czasem mogą się przytrafić podczas wakacyjnych wojaży.