Kostiumy kąpielowe dla kobiet na lato 2021

Kostium kąpielowy należy do urlopowych niezbędników. Koniecznie musi być spakowany do wakacyjnej walizki, a jego wybór nie może zostać pozostawiony przypadkowi. W sezonie letnim 2021 nad wodą można obserwować wiele nowych i intrygujących trendów. Jeśli chodzi o kolorystykę, najmodniejsze są kostiumy kąpielowe czarne, fioletowe i utrzymane w barwach neutralnych. Wśród modeli wzorzystych, największą popularnością cieszą się kostiumy w kwiaty, różnorodne motywy zwierzęce oraz te w drobną kratkę vichy.

Na plan pierwszy wybija się kilka trendów letniej mody plażowej, które obecnie wiodą prym i konkurują ze sobą. Każda plażowiczka znajdzie wśród nich strój kąpielowy odpowiadający jej indywidualnemu stylowi, figurze i potrzebom. Po prostu ten idealny.

 

Kostiumy z falbankami

 

Modne są te z wieloma dużymi falbanami i takie, które mają niewielkie falbaniaste detale. Ważne, żeby falbany i falbanki w ogóle się pojawiły. Trend ten dotyczy zarówno strojów bikini jak i jednoczęściowych.

Kostiumy retro/vintage

 

Ma się wrażenie, że odbyły podróż w czasie i przybyły wprost z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Idealne dla współczesnej „pin up girl”. Wprawdzie są bardziej zabudowane, ale przez to wcale nie mniej zgrabne i urocze.

Kostiumy szydełkowe

 

Zachwycają ciekawą fakturą i przyciągają wzrok zaskakującymi detalami np. frędzelkami. Są bardzo młodzieńcze, wygodne i zabawne. Mają w sobie coś z klimatu bohemy. Występują w wielu wzorach i kolorach.

Kostiumy sportowe

 

Dla tych, co cenią sobie wygodę i praktyczność oraz szerokiego grona pań, które na plaży spędzają czas aktywnie i uprawiają sporty wodne. Nic dziwnego, że nie chcą wyjść z mody od wielu sezonów.

Kostiumy ze sznureczkami i tasiemkami

 

Kostiumy ze sznureczkami i wiązaniami w ponadnormatywnej ilości, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych tendencji modowych tego lata. Bez względu na to, czy chodzi o bikini, czy kostium jednoczęściowy - ilość zastosowanych w nich wiązań, stroczków i tasiemek ma charakter nie tyle praktyczny, co wyraźnie ozdobny.

Kostiumy w stylu glam

 

Wyróżniają się przede wszystkim szlachetnym odblaskiem i cekinowym skrzeniem. Choć są przeznaczone na plażę, równie dobrze mogłaby się w nie ubrać gwiazda muzyki pop na scenę. Często są wykonane z materiałów o metalicznym połysku np. lureksu.