dla smakosza

 • Jak wybrać arbuza, który będzie soczysty i słodki?

  07/21/2021 - 00:22 by dla
  Sezon na arbuzy trwa od czerwca do końca sierpnia. W połowie lipca jest w pełni, a stoiska uginają się pod ciężarem tych fantastycznych owoców. Ale jak wybrać ten dojrzały i pełen smaku? Oto garść rad i podpowiedzi czym należy się kierować przy zakupie arbuza.
 • Ziołowe herbatki na lepszy sen

  07/15/2021 - 20:44 by dla
  Coraz więcej osób skarży się na problemy ze snem. A przecież jest on bardzo ważnym elementem naszego funkcjonowania, właściwego odpoczynku i zdrowia. Zamiast sięgać od razu po środki farmakologiczne, można spróbować zaradzić problemom ze snem korzystając z metod naturalnych.
 • Kiwi dla zdrowia

  07/07/2021 - 20:16 by dla
  Ten owoc w zamszowej skórce, jest prawdziwą skarbnicą witamin. Dzienna zalecana dawka kiwi, to dwie sztuki. Jego spożywanie przyczyni się do poprawy koncentracji, ułatwi walkę z wolnymi rodnikami, pomoże wytworzyć w skórze więcej kolagenu. Z uwagi na dużą...
 • Gofry z owocami lata dla dzieci

  07/06/2021 - 13:10 by dla
  Prosty pomysł na szybkie śniadanie, podwieczorek lub deser. Gofry z bitą śmietaną lubią prawie wszyscy, a jeśli dodać do nich sezonowe owoce, wtedy naprawdę zachwycają. W naszym przepisie wykorzystaliśmy truskawki, jednak sprawdzi się właściwie każdy owoc: maliny, porzeczki, kawałki brzoskwiń, wypestkowane wiśnie itd.

  Składniki: ...