dla kobiety

Pomysły na prezent dla nastolatki dziewczyny

prezent dla nastolatki dziewczyny
Podarowanie nastolatce prezentu, który jej się naprawdę spodoba jest prawdziwym wyzwaniem. Niektórzy wręcz mają teorię, że jest to niewykonalne. Jednak przy odrobinie starań i uwagi można dokonać nawet niemożliwego. To prawda, że nastolatki są wybredne. Ale też mają już sprecyzowane zainteresowania i upodobania. Jeżeli znasz nastolatkę, której chcesz dać upominek i jej słuchasz, to już na pewno jesteś w posiadaniu cennych wskazówek. Zasadnicza trudność polega na tym, żeby prezent nie był ani zbyt dziecinny, ani zbyt poważny i nudny. Oto nasze podpowiedzi prezentów dla nastolatek na każdą kieszeń.

Letnie zdobienie paznokci

Instagram
Kropki i kropeczki


Są urocze i zabawne, dlatego idealne na beztroskie słoneczne dni - paznokcie w kropeczki. Im kolorowej, tym lepiej. Ta zasada się sprawdza przy zdobieniach w groszki. Można podejść do tego wzoru minimalistycznie i ograniczyć się do pojedynczych kropeczek, albo pójść na całość i umieścić ich na płytce paznokciowej tyle, ile się da.

Kostiumy kąpielowe dla kobiet na lato 2021

Instagram
Kostium kąpielowy należy do urlopowych niezbędników. Koniecznie musi być spakowany do wakacyjnej walizki, a jego wybór nie może zostać pozostawiony przypadkowi. W sezonie letnim 2021 nad wodą można obserwować wiele nowych i intrygujących trendów. Jeśli chodzi o kolorystykę, najmodniejsze są kostiumy kąpielowe czarne, fioletowe i utrzymane w barwach neutralnych. Wśród modeli wzorzystych, największą popularnością cieszą się kostiumy w kwiaty, różnorodne motywy zwierzęce oraz te w drobną kratkę vichy.

Sukienki dla kobiet na lato - na co polować na wyprzedażach

Panie, które wiele miesięcy spędziły w warunkach home-office i izolacji, kiedy to  za  najpraktyczniejszy strój uchodził pospolity dres, teraz odreagowują dni ubraniowej ascezy. Latem 2021 roku ulice szturmem wzięły sukienki o bardzo kobiecych fasonach i odważnych wzorach.

10 pomysłów na prezent dla przyszłych mam

prezenty dla przyszłej mamy
Jaki prezent sprawi przyjemność przyszłej mamie? Nad tą kwestią na pewno głowią się nie tylko zaproszeni na modne ostatnio przyjęcia typu #babyshower, ale również tacy, którzy będą wkrótce wśród gości imieninowych, urodzinowych lub po prostu pragną dać upominek bez okazji. Chociaż przyszłe mamy skupione są głównie na ciąży i dziecku, to zasługują żeby je też docenić i zauważyć ich potrzeby. Na pewno spodoba im się prezent praktyczny, ale też taki, który po prostu wywoła uśmiech na twarzy. Podpowiadamy jakie podarunki będą odpowiednie dla kobiet w ciąży. Nie trzeba na nie od razu wydawać fortuny, niektóre drobiazgi wcale nie są drogie, a mimo to miłe sercu.

Najmodniejsza fryzura dla kobiet na lato 2021

Charkterystyczna, nieokiełznana fryzura o nazwie „wolf cut” czyli „na wilka” właśnie podbija media społecznościowe takie jak Pinterest i TikTok. Łączy dzikość z dziewczęcością, fale i warstwy. Włosy mają największą objętość na górze, a potem stopniowo ją tracą układając się w wydłużone pasma.