dla Ciebie

dla Ciebie, czyli i dla kobiet i dla mężczyzn i dla seniorów

 • Najlepsze prezenty dla babci i dziadka

  01/15/2022 - 15:52 by dla
  Babcie i dziadkowie zajmują specjalne miejsce w naszych sercach. Zasługują na to, żeby dostać najlepsze prezenty, które zapadną im w pamięć i sprawią radość. Spytani o to czego potrzebują, najcześciej odpowiedzą, że nic. Ale my wiemy o czym sekretnie marzą. Jeżeli szukasz idealnego prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka, na ich urodziny, imieniny, jubileusz, pod choinkę lub na jakąkolwiek inną okazję, albo bez okazji, to dobrze trafiłeś.
 • Życzenia na Dzień Babci 21 stycznia 2022

  01/11/2022 - 23:31 by dla
  Babcie robią dla nas tak wiele, ale nigdy nie proszą o nic w zamian. Skorzystaj z okazji, aby w Dniu Babci złożyć jej serdeczne życzenia i podziękować za jej ciepło, życzliwość i troskę, która otaczała najbliższych przez lata. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje serdecznych życzeń dla babć. Na pewno któreś z nich będą idealnie pasowały akurat do Twojej Babci.
 • Życzenia noworoczne

  01/11/2022 - 21:17 by dla
  Nowy Rok pełen ekscytujących możliwości jest tuż za rogiem. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji życzeń noworocznych i sylwestrowych. Mamy nadzieję, że ułatwią one nawiązanie kontaktu ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Dajmy bliskim znać, że są dla nas ważni, przekażmy im dobre wibracje, słowa zachęty, otuchy i pozdrowienia.
 • Wniosek o dodatek osłonowy

  01/07/2022 - 02:47 by dla
  Od 4 stycznia 2022 r. można składać wnioski o dodatek osłonowy, który ma rekompensować podwyżki cen gazu i energii. Szacuje się, że z tej formy wsparcia będzie mogło skorzystać 50% krajowych gospodarstw domowych. Łączna kwota wsparcia wynosi 4,7 mld złotych. Aby dodatek został wypłacony w dwóch równych ratach, wniosek trzeba złożyć do końca stycznia 2022 r. Ostatnim terminem na złożenie wniosku jest koniec października.
 • Jak często prać pościel?

  09/07/2021 - 00:16 by dla
  Odpoczynku w łóżku lubią zażywać nie tylko ludzie. Chętnie przebywają też w nim roztocza i bakterie. I jest to jeden z powodów, dla których warto jak najlepiej zatroszczyć się o czystość pościeli w swojej sypialni.


  Pościel należy zmienić co najmniej raz na...
 • Przecieki na temat iPhone 13

  08/27/2021 - 23:36 by dla
  Nowe wycieki m.in. z chińskiej aplikacji sugerują, że iPhone 13 zadebiutuje 17 września 2021 r., a model Pro będzie oferowany z opcją 1 TB pamięci. Spekuluje się sporo o nowych możliwościach fotograficznych smartfonu np. ma pojawić się opcja kręcenia materiałów wideo w trybie portretowym z przeniesieniem efektu bokeh i  dodanie formatu wideo ProRes. iPhone 13 ma mieć lepszy obiektyw ultraszorkokątny. Ponadto przewiduje się, że najnowszy model iPhone dostanie czujniki LiDAR.
 • Dlaczego kolorowanki dla dorosłych są takie popularne?

  08/13/2021 - 13:23 by dla
  Kolorowanki dla dorosłych zyskały popularność nie tylko dlatego, że są interesujące, piękne i imponują grafiką, ale  przede wszystkim dzięki swoim terapeutycznym właściwościom. Pozwalają oderwać myśli od trudów dnia codziennego. To jednak dopiero przedsmak korzyści jakie można odnieść dzięki kolorowaniu. Co więcej jest to aktywność dostępna dla osób w każdym wieku i nie wymaga dużych nakładów finansowych.